Zacznij być dostrzegany w sieci

E-pilarz


Obsza 141

23-413 Obsza

Numer telefonu: 603 114 962

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Al-ko classic


Al-ko classic

Obecnie wielu producentów kosiarek oferuje najróżniejsze modele, a do najpopularniejszych z nich zalicza się te posiadające napęd. Udogodnienie to w znacznym stopniu przyspiesza proces koszenia trawy. Co więcej, właściciele takich modeli nie muszę wkładać dużo siły w prowadzenie kosiarki. Ten rodzaj urządzenia zda egzamin na powierzchniach nie do końca płaskich, czyli takich, które mają niewielkie wzniesienia. Jeszcze kilka lat temu chętnie nabywanymi modelami były kosiarki elektryczne, a to za sprawą swojej niewielkiej wagi i korzystnej ceny. Od pewnego czasu zostały one wyparte przez urządzenia spalinowe, w których na próżno szukać kabla, zmniejszającego komfort koszenia trawy. AL-KO Classic to propozycja kosiarki dla najbardziej wymagających użytkowników. Znaleźć ją można na stronie e-pilarz.com.

Jest to sklep zajmujący się sprzedażą urządzeń z najwyższej półki, które funkcjonować będą niezawodnie przez długi czas. Dzieje się tak za sprawą sprawdzonych technologii oraz wysokiej jakości materiałów wykorzystywanych podczas produkcji.


Użytkownik attonsea napisał:
Dobry sklep online z markowym sprzętem? Kosy spalinowe czy piły od Stihl zadowolą każdego! Jeszcze was nie przekonałem? To zajrzyjcie sobie pod ich adres www.
Data: 2019-12-10 10:55:45
Ocena: 4

Inne firmy niedaleko

MEK BUD


Kodeńska 69, Piszczac

Zobacz >

OSTROWSKI LESZEK S.Q.L.


Gen. Władysława Sikorskiego 42, Lublin

Zobacz >