Zacznij być dostrzegany w sieci

Salon Masażu Bogini Bastet


Kuźnicza 57/58

50-138 Wrocław

Numer telefonu: 48 537 088 680

Ocena firmy: (4 z 3 głosów)

Masaż dla mężczyzn Wrocław


Masaż dla mężczyzn Wrocław

Ciekawą propozycją dla panów, obejmującą aspekt erotyczny, jednak nieskoncentrowaną wyłącznie na osiągnięciu seksualnego spełnienia, jest tantryczny masaż dla mężczyzn we Wrocławiu, wykonywany przez wykwalifikowane masażystki.

Tantra to silne narzędzie holistycznego doświadczania siebie jako całości bytu fizycznego, duchowego oraz emocjonalnego. Prowadzi do uzdrowienia przepływu wewnętrznej energii, emocji oraz ciała. Ma korzystny wpływ na problemy natury długofalowej, chroniczne napięcia i prowadzi do wewnętrznego rozwoju.

W opisanej na stronie internetowej boginimasazu.pl ofercie znajdują się masaże tantryczne podstawowe, jak również zaawansowane, przeznaczone dla panów, u których energia seksualna zaczęła już płynąć swobodnie przez ośrodki energetyczne. Do zaawansowanych technik należą m.in.: masaż z podwójną przyjemnością oraz masaż tantryczny na cztery ręce.


Użytkownik Jędrzej Zawadzki napisał:
Masaż ofeorwany stricte dla mężczyzn w salonie masażu Bogini Bastet jest bardzo profesjonalny i lubię gdy jest mi robiony średnio raz na tydzień.
Data: 2018-10-22 14:17:42
Ocena: 5

Inne firmy niedaleko

RYSOWNIA


Parkowa 25, Wrocław

Zobacz >

DetoksVIP


Piłsudskiego 74, Wrocław

Zobacz >