Zacznij być dostrzegany w sieci

Szyciewdomu.pl


Aleja Niepodległości 54a

05-200 Wołomin

Numer telefonu: 798 501 160

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Naparstek


Naparstek

Oferta dostępna na stronie internetowej szyciewdomu.pl to możliwość zamówienia w niewygórowanej cenie asortymentu do szycia, cięcia materiału, haftowania oraz stębnowania z gwarancją jakości producenta. Dystrybutor to polska, działająca od lat na krajowym rynku firma. Proponuje szeroki wybór akcesoriów zarówno dla początkujących krawcowych, jak i dla doświadczonego personelu, dla którego krawiectwo jest sposobem na zarobek. 

Pod podanym linkiem można bezproblemowo zamówić także niezbędną drobnicę. Dostawca, doskonale rozumiejąc potrzeby klienta, na bieżąco aktualizuje listę produktów dostępnych w sprzedaży w taki sposób, by kupujący znalazł w sklepie wszystko, co jest mu potrzebne do wyposażenia stanowiska krawieckiego, od maszyn po naparstek. 

Pracownicy odpowiedzialni za organizację wysyłki starają się, by przebiegła ona szybko i sprawnie. Dużo uwagi poświęcają przede wszystkim odpowiedniemu zabezpieczeniu zamówienia na czas transportu, aby nie uległ on przypadkowemu uszkodzeniu lub zagubieniu. 


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy niedaleko

Fresh&Natural


Kajki 74, Warszawa

Zobacz >

Szkoły Beaty Mydłowskiej


Kaleńska 3, Warszawa

Zobacz >

DKD Ostrowiec


Dębowa 5, Michałowice

Zobacz >