Zacznij być dostrzegany w sieci

Stachurski Przeprowadzki


Łużycka 57

30-658 Kraków

Numer telefonu: 509 178 623

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Przeprowadzka do berlina


Przeprowadzka do berlina

Rekomendowana firma z Krakowa od lat pomaga osobom, które zamierzają zmienić miejsce zamieszkania. Jej specjalnością są usługi transportowe dobytku zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Przedsiębiorstwo oferuje kompleksową pomoc logistyczną. Jego pracownicy doskonale zdają sobie sprawę, że przeprowadzka do Berlina czy innego europejskiego miasta dla wielu klientów jest bardzo stresująca. Dlatego robią wszystko, aby całe przedsięwzięcie przebiegało sprawnie.

W celu ustalenia szczegółów zlecenia warto zadzwonić pod podany na stronie firmowej numer. Zakres usług może być różny. To klient decyduje, co jest mu potrzebne. Jeśli np. chce, aby dostarczyć mu folie, taśmy i kartony do pakowania rzeczy, powinien zgłosić to wcześniej. Optymalny czas to przynajmniej kilka dni przed planowanym terminem zmiany miejsca zamieszkania.

Rekomendowana firma Przeprowadzki Stachurski przygotowała na swoim oficjalnym portalu specjalny poradnik, jak dobrze przygotować się do przeprowadzki i od czego zacząć pakowanie.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy niedaleko

Zakład Produkcyjno-Handlowy "Erna"


Wielopole 86, Wielogłowy

Zobacz >

Stalgar


Siewna 21C, Kraków

Zobacz >

Body Camp


Poręba 38, Trzemeśnia

Zobacz >