Zacznij być dostrzegany w sieci

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.


Leśna 5

87-134 Rozgarty

Numer telefonu: 56 674-30-20

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Hurtownie budowlane trójmiasto • Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.


Hurtownie budowlane trójmiasto • Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Szeroki wybór produktów budowlanych oferują hurtownie budowlane. W Trójmieście działa firma MAT-BUD, która ma duże doświadczenie w dostarczaniu materiałów budowlanych. W jej ofercie można znaleźć chemię budowlaną takich marek jak Baumit, Atlas czy Pigment. Firma posiada w swojej ofercie również produkty takich firm jak IKO, ELEMENT Polska.

Z oferty firmy MAT-BUD możesz korzystać w wielu miastach. Ma ona swoje oddziały w takich miastach jak Łódź, Toruń czy Świerkocin. Na matbud-torun.pl znajdziesz więcej informacji o dostępnym asortymencie. Szeroka oferta produktowa sprosta oczekiwaniom zarówno osób prywatnych, jak i generalnych wykonawców i inwestorów. Firma stawia na sprawdzone marki, które cechuje trwałość i dobry stosunek jakości do ceny. Koniecznie tam zajrzyj, jeśli jesteś w trakcie budowy.


Użytkownik yatowidya napisał:
Współpraca z hurtownią Mat-Bud układa się bez zarzutu - mają spory wybór materiałów budowlanych w korzystnych cenach. Znanych i cenionych producentów w tej branży. Zaliczam się do ich stałych klientów.
Data: 2019-11-06 14:05:38
Ocena: 4

Inne firmy niedaleko

ODEKA SIMP FF


Toruńska 286, Bydgoszcz

Zobacz >

Zwiedzaj Toruń


Bażyńskich 8, Toruń

Zobacz >

Amer Event


Szymborska 53, Inowrocław

Zobacz >