Zacznij być dostrzegany w sieci

Kaskada Hotel&Restauracja


Międzyzdrojska 37

60-453 Poznań

Numer telefonu: 691 500 928

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

kaskada-hotel.pl | Wypoczynek w wielkopolsce


kaskada-hotel.pl | Wypoczynek w wielkopolsce

Marzysz o krótkim urlopie nad jeziorem? Chcesz odpocząć od codziennych obowiązków i spraw, bez konieczności wyjeżdżania na mazury lub nad morze? Wybierz wypoczynek w Wielkopolsce, w hotelu KASKADA Hotel&Restauracja. To idealne miejsce na romantyczny wyjazd tylko we dwoje lub dla całej rodziny, podczas którego wszyscy wypoczniecie i zapomnicie o codzienności. Dzięki zlokalizowaniu tuż nad brzegiem jeziora Kierskiego, w otoczeniu pięknej przyrody, łatwo jest zapomnieć, że ośrodek ten znajduje się na obrzeżach miasta Poznań.
Kaskada to świetne miejsce dla miłośników natury oraz dla fanów sportów wodnych. Jeśli pływasz na desce SUP lub żeglujesz, możesz wybrać aktywny wypoczynek, podczas trenowania ulubionego sportu wodnego. A jeśli wolisz obcowanie z naturą i podziwianie pięknych krajobrazów możesz spędzić leniwe dni na Kierskiej plaży lub zdecydować się na wycieczki po jeziorze, na rowerach wodnych.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego miejsca, to odwiedź stronę internetową kaskada-hotel.pl i sprawdź ich ofertę oraz obejrzyj sobie galerię. Jesteśmy pewni, że gdy tylko zobaczysz, jak jest tam piękne, to od razu pokochasz to miejsce i zechcesz spędzić tam urlop.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy niedaleko

PR9 Sp. z o. o.


Źródlana 19, Poznań

Zobacz >

OneClick


Jana Matejk 1, Poznań

Zobacz >

2Koła & Ski


Szkolna 56, Suchy Las / Poznań

Zobacz >