Zacznij być dostrzegany w sieci

Key Technika Grzewcza Zdzisław Szumiński


Tadeusza Kościuszki 101

16-400 Suwałki

Numer telefonu:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Kotły olecko | Key Technika Grzewcza Zdzisław Szumiński


Kotły olecko | Key Technika Grzewcza Zdzisław Szumiński

Dążąc do oczyszczenia powietrza, które zimą ma w niektórych miastach tragiczne parametry, władze kraju, a także poszczególnych miast oferują mieszkańcom dofinansowanie wymiany dotychczasowych pieców węglowych na nowoczesne emitujące znacznie mniej zanieczyszczeń do atmosfery. Jest to bardzo istotne, gdyż coraz więcej osób zapada na poważne choroby dróg oddechowych. Każdy może z takiego programu skorzystać i otrzymać dofinansowanie, a także pożyczkę preferencyjną na wymianę pieca.

Doskonałej jakości kotły piątej klasy w Olecku sprzedaje firma Key, która ma doświadczenie w tej dziedzinie sięgające roku 1993. Już wtedy firma zajmowała się instalacjami grzewczymi, a następnie rozwinęła swoją działalność. Obecnie sprzedaje najlepsze kotły między innymi od tak znanych producentów, jak Lazar, Kostrzewa, Defro, Junkers, Viessmann, Vaillant czy Ulrich. W ofercie są piece na paliwa stałe, biomasę, olej opałowy i gaz do małych i dużych domów, domów wielorodzinnych i dla przemysłu. W ofercie są kotły od 8 do 300 KW, zatem każdy klient znajdzie odpowiedni produkt dla siebie.


Użytkownik Karol Nowak napisał:
To właśnie od tej firmy udało mi się zakupić kocioł piątej klasy do mojego mieszkania. Według mnie był to bardzo dobry zakup.
Data: 2020-06-18 09:26:08
Ocena: 4

Inne firmy niedaleko

AlmiDecor


Al. Legionów 114C, Łomża

Zobacz >