Zacznij być dostrzegany w sieci

Kbte


Przybrzeżna 17

62-800 Kalisz

Numer telefonu: 514 048 980

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Zjeżdżalnie plastikowe • www.kbte.pl


Zjeżdżalnie plastikowe • www.kbte.pl

Urządzasz plac zabaw i potrzebujesz profesjonalnego sprzętu? Szukasz firmy, która zajmuje się dostarczaniem wyposażenia dla dzieci w różnym wieku? Sprawdź ofertę firmy Kbte. To znana i ceniona firma dostarczająca wyposażenie do świetlic, żłobków i przedszkoli oraz urządzająca place zabawa dostosowane do różnych grup wiekowych. 
Odwiedź ich stronę kbte.pl i sprawdź ich dokładną ofertę na zjeżdżalnie plastikowe, huśtawki i wiele, wiele innych ciekawych akcesoriów i sprzętów niezbędnych do urządzenia idealnego placu zabaw. Zaufaj profesjonalistom, którzy cieszą się zaufaniem wśród właścicieli przedszkoli i rodziców, i skorzystaj z ich szerokiej oferty. Sprawdź na ich stronie internetowej, jakie sprzęty możesz u nich kupić i skontaktuj się z nimi w celu omówienia szczegółów. 
Wybierz profesjonalne wyposażenie placów zabaw i nie obawiaj się o bezpieczeństwo dzieci, które będą korzystały z huśtawek i zjeżdżali. Zadbaj o porządne wyposażenie placu zabaw i miej pewność, że korzystanie ze wszystkich sprzętów będzie w pełni bezpieczne. 


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy niedaleko

Tpay.com


Św. Marcin 73, Poznań

Zobacz >

PR9 Sp. z o. o.


Źródlana 19, Poznań

Zobacz >

OneClick


Jana Matejk 1, Poznań

Zobacz >