Zacznij być dostrzegany w sieci

TIP-TOPOL Sp. z o.o.


Kostrzyńska 33

62-010 Pobiedziska

Numer telefonu: 61 815 22 42

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Klucz udarowy pneumatyczny | TIP-TOPOL Sp. z o.o.


Klucz udarowy pneumatyczny | TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Zajmując się wymianą kół w takich pojazdach jak samochody ciężarowe, naczepy, maszyny rolnicze czy budowlane, trzeba dysponować naprawdę dobrymi narzędziami, wśród których powinien się znaleźć dobrej jakości klucz udarowy pneumatyczny radzący sobie nawet z najbardziej zapieczonymi śrubami. Doskonałej jakości klucze o nowoczesnej konstrukcji wykonane z doskonałej jakości materiałów można zakupić na stronie sklep.tiptopol.pl, gdzie oferowane są najróżniejsze maszyny i narzędzia dla dużych i małych warsztatów samochodowych.

Jest tam firma, której zależy na zadowoleniu klienta, dlatego cały czas stara się poszerzać swój asortyment o nowe produkty do naprawy i diagnostyki samochodów. Stara się także, aby sprzedawane produkty miały najlepszą na rynku cenę przy zachowaniu doskonałej jakości. Wśród oferowanych kluczy wyróżnić należy:

  • 1" Proxima SMPR 47,
  • 3/4" Proxima SMPR 45,
  • 1/2" Proxima SMPR 43.

W ofercie sklepu znajdują się także klucze udarowe kątowe o kompaktowej konstrukcji i niedużej masie, które bardzo przydają się szczególnie do dokręcania kół, ponieważ mają kontrolę siły dokręcenia. 


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy niedaleko

PR9 Sp. z o. o.


Źródlana 19, Poznań

Zobacz >

OneClick


Jana Matejk 1, Poznań

Zobacz >

Ratajewski Domy Szkieletowe


Poniatowskiego 21, Rydzyna

Zobacz >