Zacznij być dostrzegany w sieci

RAD-BUT BARBARA HINC


Dworzec Główny 6

87-410 Kowalewo Pomorskie

Numer telefonu: 517029306

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Wkładki do gumowców


Wkładki do gumowców

Posiadasz kalosze firmy Lemigo, w których najzwyczajniej jest Ci chłodno w zimniejsze dni? Jeśli model, jaki masz, to Wader, to możesz do nich zamówić wygodne wkładki.

Bynajmniej nie chodzi o zwykłe wkładki do butów - są to specjalistyczne wkładki do gumowców, które doskonale ocieplą nogę w nawet zimne dni. Sklep swiatfilcu.pl oferuje je zarówno w wersji dla panów, jak i dla pań (model buta Alaska). Dzięki takim ocieplaczom, gumowce idealnie nadadzą się także na chłodniejsze dni, gdyż ciepło będzie bardzo dobrze izolowane i zabezpieczone przed uchodzeniem.

Dlaczego warto wybrać akurat ten sklep? Przede wszystkim dlatego, że oferta, którą prezentują, to wybór doskonałych wyrobów polskiego producenta, który dba o to, by jego produkty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, bowiem wkładki do butów również powinny spełniać najwyższe standardy.


Użytkownik Jerzy Włodarczyk napisał:
Filc, filc, filc .. idealny materiał do gumowców. Wiem co mówię 20 lat temu samemu się filc wycinało i wkłądało do gumofilców by przy oporządzaniu gospodarstwa w gumiakach nie było wilgotno.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 3

Inne firmy niedaleko

ODEKA SIMP FF


Toruńska 286, Bydgoszcz

Zobacz >

Pretty Clever


Chocimska 15, Bydgoszcz

Zobacz >

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.


Leśna 5, Rozgarty

Zobacz >