Zacznij być dostrzegany w sieci

ELEKTRYZUJ Roman Kubara


Gdańska 35B

6-491 Jastrowie

Numer telefonu: 502-550-001

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Przewody samochodowe


Przewody samochodowe

Ceniony sklep internetowy Elektryzuj.com.pl posiada szeroki wybór kabli i przewodów, które sprawdzają się zarówno w  codziennym użytku, jak i w profesjonalnych zastosowaniach przemysłowych. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych producentów i wyróżniają się wysoką jakością, zgodnością z normami unijnymi oraz przystępną ceną.

Jednym z rodzajów kabli przeznaczonych do codziennego użytku są przewody samochodowe, które są odpowiednie do montażu w układach elektrycznych aut osobowych, dostawczych i ciężarowych, a także maszyn rolniczych. Dzięki dostępnemu w ofercie sklepu okablowaniu można szybko i sprawnie wymienić zużyte lub niesprawne przewody w swoim pojeździe.

Przedstawiciele sklepu chętnie służą swoim klientom fachową poradą w kwestii wyboru odpowiednich dla nich produktów. W przypadku pytań i wątpliwości dotyczących oferowanych przez nich akcesoriów wystarczy skontaktować się z nimi drogą internetową lub telefonicznie.


Użytkownik ofenedine napisał:
Okablowanie czy inne akcesoria elektryczne, które można dostać w tym sklepie, są w wysokiej jakości i korzystnej cenie. Dla mnie to świetny sposób na zakupy dla każdego elektryka. :)
Data: 2019-04-26 15:45:16
Ocena: 3

Inne firmy niedaleko

PR9 Sp. z o. o.


Źródlana 19, Poznań

Zobacz >

OneClick


Jana Matejk 1, Poznań

Zobacz >

Ratajewski Domy Szkieletowe


Poniatowskiego 21, Rydzyna

Zobacz >